Zautomatyzuj tworzenie profili wydruku za pomocą czytnika pól kontrolnych i1iO

Rozwiązania do skanowania bez użycia rąk
Czytniki pól kontrolnych X-Rite zapewniają obsługę różnych kombinacji podłoży, farb i drukarek oraz oferują tryby: oświetlenia UV i wybielaczy optycznych. Są one również bezpośrednio połączone z oprogramowaniem do profilowania X-Rite (i prawie wszystkich innych firm).

Robot kalibracyjny X-Rite i1iO do i1Pro 3, i1Pro 3 Plus można dodać do procesu przepływu zleceń w dowolnym momencie. Wystarczy umieścić urządzenie i1Pro 3 lub i1Pro 3 Plus na podstawce, aby odczytać pola kontrolne bez użycia rąk. I1iO odczytuje ponad 500 pól na minutę w trybie skanowania w warunkach pomiaru M0, aby szybko tworzyć niestandardowe profile. Ma ramię robota, które mocuje się do urządzenia i przesuwa je nad każdym polem testowym. Może regulować wysokość, aby pomieścić podłoża o grubości do 10 mm i grubości do 33 mm za pomocą opcjonalnej ramki dystansowej osi Z.

Jeśli masz do czynienia zarówno z elastycznymi, jak i sztywnymi podłożami, typowymi w świecie wielkoformatowym, docenisz zdolność i1iO do szybkiego pomiaru wielostronicowego poprzez proste zdefiniowanie trzech punktów lokalizacji, a następnie poinstruowanie oprogramowania, aby działało w trybie pojedynczego lub podwójnego skanowania. Nawet jeśli drukarka drukuje w niskiej rozdzielczości, stół i1iO może automatycznie wykonać żmudne zadanie pomiaru ręcznego.

Czy zautomatyzowane skanowanie jest warte inwestycji?
Każda firma przeprowadzająca codzienną ocenę jakości lub częste tworzenie profili ICC skorzysta z automatycznego czytnika pól testowych do kontrolowania barwy na praktycznie każdym podłożu. Ponadto automatyczne skanowanie za pomocą i1Pro 3 Plus może otworzyć drzwi do nietradycyjnych podłoży, takich jak drewno, akryl, tekstylia i materiały podświetlane.

 

Zapraszamy do kontaktu i zakupu:

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: X-Rite