Eaton – bezkompromisowe i sprawdzone systemy zasilania gwarantowanego UPS

Wszędzie tam gdzie liczy się jakość UPSów z lokalnym wsparciem technicznym.
Eaton od 1962 roku, czyli od 60 lat, buduje swoje doświadczenie związane z projektowaniem, produkcją, zaawansowanym procesem testowania oraz serwisowania rozwiązań, które są dedykowane do podtrzymywania zasilania – UPS. To właśnie zasilacze gwarantowane UPS od Eaton są gwarancją ciągłości biznesowej firmy, niezależnie od branży, w której prosperuje. Wszelkie możliwe do przewidzenia problemy z zasilaniem (np. nieoczekiwane przestoje w dostawie energii tzw. blackout, niespodziewane skoki napięcia czy inne zaburzenia) narażają przedsiębiorstwa na przestoje, a w konsekwencji na straty finansowe. Eaton dzięki ogromnemu doświadczeniu, bezkonkurencyjnym rozwiązaniom oraz wielokrotnie nagradzanym technologiom jest w stanie wyeliminować wszelkie problemy związane z zasilaniem.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zasilania gwarantowanego?
Czy wiesz, na co zwracać uwagę przy wyborze zasilacza gwarantowanego dla infrastruktury krytycznej? Zdobycie tej wiedzy jest pierwszym krokiem do zaprojektowania rozwiązania chroniącego procesy i ciągłość biznesową obiektu. Dobór warto zacząć od poniższych kwestii:

  • Modułowość – system modułowy zapewnia łatwą skalowalność w miarę wzrostu potrzeb.
  • Sprawność – zaawansowane technologie, takie jak VMMS (System Zmiennego Zarządzania Modułami) zapewniają do 25% redukcji kosztów eksploatacyjnych (OPEX), a ESS (system oszczędzania energii) nawet do 75%.
  • Dostępność – im większy poziom redundancji – na poziomie modułu, szafy UPS lub całego systemu – tym większa dostępność i niezawodność, w miarę wzrostu kosztów systemu.
  • Cyberbezpieczeństwo – spełnienie wszystkich istotnych standardów – takich jak IEC 62443-4-2 i UL 2900-1 – i posiadanie potwierdzenia ich spełnienia przez niezależne jednostki badawcze jest kluczowe dla zachowania maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.
  • Inteligentne zarządzanie – zachowaj ciągłość biznesową dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do monitorowania i zarządzania.
  • Odpowiedni pakiet serwisowy – gwarancja, okresowe przeglądy, wsparcie techniczne i czas reakcji serwisowej są kluczowe dla efektywności działania systemu.

UPS-y Eaton dostępne w naszym sklepie:

Dedykowane rozwiązania Eaton gwarancją ciągłości zasilania
Nagłe zaniki zasilania z sieci energetycznej lub niespodziewane skoki napięcia mogą przyczynić się do utraty postępów pracy i powodować przestoje. Ponadto awarie zasilania mogą uszkodzić inne urządzenia infrastruktury krytycznej przedsiębiorstwa. Tym samym firmy są narażone na dodatkowe koszty spowodowane nie tylko przestojami, ale także naprawą lub wymianą uszkodzonego sprzętu IT.

Rozwiązania Eaton znajdują zastosowanie w różnych branżach. W portfolio znajdują się zarówno systemy dedykowane do małych biur, a także zaawansowane rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, telekomunikacyjnych czy też w branży medycznej. Najbardziej przełomowe innowacje Eaton sprawiają, że systemy UPS Eaton nie mają sobie równych.

 


Poznaj markę: EATON