Mirage: Doskonała jakość druku - szybko i wydajnie

Dla kogo jest Mirage?
Mirage jest specjalnie zaprojektowany dla użytkowników zajmujących się fotografią, dziełami sztuki i usługami drukarskimi, grafiką, layoutem i projektowaniem opakowań, a także dla agencji marketingowych. Mirage oferuje znaczące korzyści dzięki swojej funkcjonalności i sprawia, że ​​obsługa Twojej drukarki Canon lub Epson jest dziecinnie prosta.

Co potrafi Mirage?
Mirage Professional Print Solutions wyznacza nowe standardy w zakresie jakości druku, łatwości obsługi i produktywności. Przemyślany interfejs użytkownika Mirage umożliwia bezpieczne użytkowanie. Jako natywna „wtyczka” wszystkie funkcje, takie jak skalowanie gradientów, czcionek i osadzona grafika wektorowa, są oczywiście optymalnie wykonywane.

Główne zalety oprogramowania Mirage to:

 • Praca w Windows i Macintosh
 • Szybkie i proste w użyciu - oszczędność czasu i pieniędzy
 • W wersji wolnostojącej, obsługuje pliki w formatach: PDF, JPEG i TIFF
 • Jako wtyczka Plug-in obsługuje programy: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator
 • Automatyczne lub ręczne obracanie obrazów i wyrównanie na obszarze zadruku
 • Obsługuje wszystkie tryby kolorów
 • Wbudowany podgląd próby kolorów (Soft Proofing) oparty na algorytmach Adobe
 • WYSIWYG (What You See Is What You Get) - symulacja kolorów wydruku w czasie rzeczywistym
 • Absolutnie brak ograniczenia długości wydruku
 • Nie ma ograniczenia rozmiaru pliku
 • Funkcja dodania ramki z odbiciem lustrzanym dla wydruków na płótnach oprawianych na blejtram
 • Obsługa połączeń przez USB i TCP/IP

Prawdziwa wydajność, bez ukrytych kosztów
Dobrze przemyślany interfejs użytkownika Mirage umożliwia bezpieczną obsługę. Jako natywna „wtyczka” wszystkie funkcje, takie jak skalowanie gradientów, czcionek i osadzona grafika wektorowa, są oczywiście optymalnie wykonywane. Mirage jest dostępny jako wtyczka do: Adobe Photoshop®, Adobe Photoshop Elements®, Adobe InDesign®, Adobe Illustrator® i opcjonalnie także do Adobe Lightroom. Nie ma żadnych ukrytych kosztów dla różnych szerokości druku i obsługiwane jest jednoczesne korzystanie z wielu drukarek. Ponadto Mirage oferuje bardzo uczciwą politykę cenową w zakresie uaktualnień i wersji krzyżowych. Opcjonalne rozszerzenia Mirage to ekonomiczne rozwiązania rozszerzające funkcjonalność wersji Mirage.

Doskonała jakość druku - szybko i wydajnie
Pracuj szybciej i wydajniej dzięki najnowocześniejszej i najbardziej profesjonalnej wtyczce do drukowania dla programów Adobe® Photoshop®, Illustrator®, InDesign® i Photoshop Elements®. Nowy samodzielny program Mirage umożliwia drukowanie plików PDF, JPEG i TIFF bez konieczności instalowania dodatkowych programów. Po prostu przeciągnij i upuść pliki na samodzielną ikonę aplikacji Mirage (Droplet), a okno dialogowe Mirage otworzy się natychmiast. Indywidualne ustawienia drukowania i nośników można zapisać i uprościć przepływ pracy w przyjemny sposób. Rozmieszczając wszystkie ustawienia niezbędne do drukowania w jednym przejrzystym oknie, Mirage sprawia, że ​​drukowanie jest łatwe i bezpieczne. Dzięki unikalnej technologii Mirage Zero-Time-to-Print™ wydruk rozpocznie się w ciągu kilku sekund. Samodzielna aplikacja jest integralną częścią wszystkich wersji Mirage.

Mirage usprawnia i upraszcza jednocześnie proces drukowania. Marnowanie kosztownych materiałów drukarskich metodą prób i błędów to już przeszłość. Intuicyjny podgląd wydruku Mirage pokazuje dokładny wynik drukowania z dokładnością kolorów (soft proof), jednak zakłada to, że monitor został prawidłowo skalibrowany i używane są odpowiednie aktualne profile ICC.

Proszę zapoznać się z ofertą Mirage by Dinax na naszej stronie

Kontakt z naszym działem urzadzeń wielkoformatowych:

tel.: 12 411 94 96 wew. 4
Mailplotery@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: DINAX