Nowość! Ploter Canon imagePROGRAF TC-20 Wysoka wydajność w kompaktowej obudowie

Firma Canon wprowadziła na rynek imagePROGRAF TC-20, nową wielkoformatową drukarkę biurkową zgodną z formatem A1+ (610 mm), która jest przeznaczona do użytku w małych biurach, sklepach detalicznych, placówkach edukacyjnych, a nawet do pracy w domu - pozwala tworzyć profesjonalne wydruki w ekonomiczny sposób.

Konstrukcja urządzenia Canon imagePROGRAF TC-20 została starannie zaprojektowana, abyśmy mieli łatwy dostęp do wszystkich operacji związanych z drukowaniem, takich jak ładowanie papieru i uzupełnianie atramentu. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę, nawet użytkownikom niezaznajomionym z drukarkami wielkoformatowymi, uproszczono również instalację rolki papieru. W przeciwieństwie do wielu innych drukarek wielkoformatowych Canon TC-20 ma 2 adaptery do montowania rolki, zamiast szpuli, co ułatwia instalację, zwłaszcza w ciasnych miejscach, dzięki temu możemy bez problemu wkładać i blokować adaptery po obu stronach drukarki.

Ten ploter oferuje również wysoką jakość druku, dzięki butelkom z atramentem pigmentowym o pojemności 70 ml w czterech kolorach (BK/C/M/Y), co jest bardzo ważnym szczegółem, ponieważ upraszcza konserwację drukarki. Dzięki niewielkim rozmiarom i wyjątkowo płaskiemu formatowi oraz wbudowanemu automatycznemu podajniku arkuszy (ASF), który umożliwia ciągły druk 100 arkuszy ciętych A4 lub 50 arkuszy A3 zwykłego papieru, ploter idealnie pasuje do stosunkowo małych powierzchni biurowych, co czyni go atrakcyjną opcją nawet dla profesjonalistów pracujących w domu. Drukarka Canon TC20 oferuje funkcje drukowania mobilnego i monitorowania stanu materiałów eksploatacyjnych, a także została zaprojektowana z myślą o zrównoważonym rozwoju, zużywając tylko 28 watów podczas pracy przy pełnym obciążeniu.

Za pomocą Canon ImagePROGRAF TC-20 zadbasz o optymalne wykorzystanie przestrzeni dostępnej w małych biurach, sklepach detalicznych, placówkach edukacyjnych lub domu - postaw na niedrogą, prostą w obsłudze drukarkę biurkową z wysokiej jakości atramentem pigmentowym, która może pracować w dyskretny sposób na biurku lub półce.

Kontakt z naszym działem urzadzeń wielkoformatowych:
tel.: 12 411 94 96 wew. 4
Mailplotery@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Canon