Nowość! Drukarka fotograficzna Epson SureLab SL-D500

Tuż po wprowadzeniu na rynek drukarki Surelab D1000 z funkcją drukowania dwustronnego firma Epson wprowadziła na rynek najnowszy minilab z serii SureLab - SureLab D500 na dolewany tusz.

Epson SL-D500 Dry-film Minilab jest przeznaczony do produkcji nisko-średnioseryjnej. Może pracować jako samodzielna maszyna lub zestaw maszyn dla zwiększonej produkcji. Zawiera wysoce precyzyjną technologię Epson Micro Piezo Thin Film Print (TFP), która umożliwia dokładne i spójne wydruki w rozdzielczości do 1440 x 720 dpi. Zawiera ulepszony 6-kolorowy zestaw atramentów, który jest nakładany przy użyciu technologii Variable Sized Droplet Technology (VSDT), zapewniając wyjątkową jakość obrazu z ulepszoną gamą kolorów i dMax.

Pozostając wiernym serii SureLab, D500 jest kompaktowy, lekki i wymaga minimalnej przestrzeni roboczej. Może wykonać do 250 wydruków bez marginesów 10x15 cm na godzinę, korzystając z ekonomicznych nośników arkuszowych w rozmiarach 9x13cm i 10x15cm, z wykończeniem powierzchni Glossy lub Lustre.

Kluczowe cechy Epson SureLab SL-D500:

  • Wysoka elastyczność - umożliwia drukowanie jednostronne i dwustronne (bez obramowania lub z obramowaniem) na ekonomicznych nośnikach arkuszowych.
  • Wysoka wydajność – do 250 wydruków 10x15 cm na godzinę w trybie standardowym.
  • Wysoka precyzja - Epson Micro Piezo TFP zapewnia przewidywalne i spójne wydruki w rozdzielczości do 1440 x 720 dpi z technologią VSDT zapewniającą doskonałe półtony, precyzyjną kontrolę kolorów i nasycenia.
  • Wysoka jakość - atrament Epson UltraChrome D6r-S do wysychających wydruków o dużej głębi, żywych kolorach i trwałym, odpornym na zarysowania wykończeniu.
  • Elastyczna instalacja - z solidną metalową obudową, która umożliwia ustawienie do 3 jednostek w stosie w celu zwiększenia efektywności wykorzystania przestrzeni.
  • Elastyczne drukowanie - wykorzystuje nową gamę jednostronnych i dwustronnych nośników z wykonczeniem Glossy i Lustre w arkuszach 9x13 cm i 10x15 cm w różnych gramaturach.
  • Łatwy w obsłudze - prosty w użyciu dzięki sterowaniu z pulpitu i bezpośredniemu sterowaniu wraz z ekranem LCD. Zawiera wszystkie materiały eksploatacyjne ładowane od przodu bez specjalnych procesów obsługi oraz opuszczaną tacę wyjściową. System stałego zasilania tuszy. Drukuj bezpośrednio z typowych aplikacji fotograficznych lub skorzystaj z opcjonalnego kontrolera zamówień Epson, aby ułatwić produkcję z kalkulacją kosztów pracy, edycją obrazu, planowaniem pracy i równoważeniem obciążenia.
  • Łatwa integracja - szybkie interfejsy USB, Ethernet i Wi-Fi, ultrakompaktowy i lekki przy niskim zużyciu energii. Może być obsługiwany na biurku lub zainstalowany w foto budce. Dostarczany z zaawansowanym sterownikiem dla systemów Windows i Macintosh. Obsługuje Epson Cloud Solution PORT w celu udoskonalonego zdalnego monitorowania i analizy.
  • Wysoka trwałość - 100 000 cykli pracy, wsparta kompleksową ochroną serwisową, którą można przedłużyć nawet do 5 lat


Poznaj markę: Epson