Kodak Wide format ink photo papier - połączenie technologii i sztuki

Drukowanie zdjęć i dzieł sztuki pozostaje popularne wśród wszystkich grup wiekowych. Wzrost liczby zdjęć robionych każdego dnia jest oszałamiający, co sprawia, że ​​jest to świetny czas na wejście na rynek cyfrowego przetwarzania obrazu.

Kodak Wide format Media nieustannie dostosowuje się do zmian na rynku i zapewnia wysokiej jakości, wszechstronne produktydo odbitek fotograficznych, obrazów na płótnie, kart, banerów i nie tylko. Bądź na bieżąco z trendami rynkowymi i oferuj swoim klientom najnowocześniejsze wielkoformatowe nośniki firmy KODAK, zaprojektowane z myślą o zmieniających się potrzebach klientów.

Fotografia stała się połączeniem technologii i sztuki. Artyści zainteresowani dokładnymi reprodukcjami swoich prac muszą znać nie tylko oprogramowanie, sprzęt drukarki oraz zasady zarządzania kolorami i plikami wyjściowymi, ale także najbardziej krytyczny element reprodukcji dzieł sztuki - papier! Wybór papieru jest wyborem artystycznym, ale obejmuje również kluczowe czynniki techniczne, które mają wpływ na końcowy produkt, takie jak tekstura, gramatura, grubość, sposób, w jaki oddaje oryginał z dokładnością kolorów i szczegółami oraz trwałość archiwalną.

Artyści i fotografowie chcą przewidywalnego papieru, na którym mogą polegać, jeśli chodzi o powtarzalne rezultaty za każdym razem. I chcą papieru, o którym wiedzą, że jest certyfikowany jako zrównoważony. Asortyment papierów fotograficznych KODAK ma teraz certyfikat FSC®, co oznacza, że ​​pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, które zapewniają ponowne sadzenie drzew i nie szkodzą środowisku.

Jeśli Twoi klienci drukują wysokiej jakości reprodukcje dzieł sztuki na drukarkach atramentowych, oferują druk dzieł sztuki lub po prostu chcą mieć doskonały wydrukowany obraz, zaoferuj im to, co najlepsze:

Papiery fotograficzne Kodak

Aby uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie - zadzwoń do nas, wyślij wiadomość e-mail, lub odwiedź naszą stronę:

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Kodak