Wysokowydajne drukarki do fotografii i plakatów Epson SC-P6500D SC-P8500D

Niezwykła jakość druku jest zapewniana przez 6-kolorowy zestaw atramentów, który jest odpowiednikiem innych 8-kolorowych drukarek dostępnych na rynku. Innowacyjna konstrukcja zapewnia wyjątkową wszechstronność, a inteligentne funkcje sprawiają, że drukarki są łatwe w obsłudze dla osób niebędących ekspertami. Wysoka szybkość drukowania w połączeniu z niskimi wymaganiami konserwacyjnymi zwiększa produktywność i zmniejsza całkowity koszt posiadania. Przedstawiamy modele SC-P6500E, SC-P6500DSC-P6500DE i SC-P8500DL, które dołączają do modelu SC-P8500D, rozszerzając asortyment SC-Px500 o drukarki w formatach 24- i 44-calowym.

Kompaktowe i stylowe urządzenie
Niewielkie wymiary sprawiają, że urządzenia serii SureColor SC-Px500 (6-kolorowe) są kompaktowe i doskonale mieszczą się nawet tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Dzięki płaskim ściankom można zainstalować drukarki w dowolnym miejscu – w tym przy ścianach, szafkach lub w miejscach o małej głębokości. Płaska powierzchnia drukarki służyć może jako zwiększający wydajność, wygodny pulpit roboczy do przeglądania wydruków próbnych. Łączność Wi-Fi zapewnia pracę drukarki w dowolnym miejscu.

Twórz żywe kolory
Drukarki te są wyposażone w 6-kolorowe atramenty pigmentowe UltraChrome Pro6. W ich skład wchodzi nowy szary atrament, który poszerza zakres kolorów i zapewnia taką samą jakość jak inne równoważne 8-kolorowe drukarki dostępne na rynku. Połączenie głowicy drukującej PrecisionCore MicroTFP, technologii kropli o zmiennej wielkości i technologii weryfikacji dyszy zapewnia żywe obrazy o wysokiej jakości.

Szybszy i dokładniejszy druk
Głowica drukująca PrecisionCore MicroTFP o przekątnej 2,64 cala umożliwia szybkie drukowanie o jakości fotograficznej z szybkością do 18 m2 /h. Wersje z dwiema rolkami umożliwiają załadowanie dwóch różnych typów nośników lub rozmiarów, a następnie automatyczne przełączanie między nimi. Niewyszkoleni użytkownicy mogą łatwo załadować arkusze i karton plakatowy od przodu.

Bezpieczne zarządzanie i monitorowanie poufnego drukowania
Bezpieczne drukowanie poufnych dokumentów i obrazów w zatłoczonych punktach ksero i sklepach detalicznych dzięki ulepszonym funkcjom IT oraz zabezpieczającym. Drukarki są wyposażone w zabezpieczenie NFC oraz szyfrowany kod PIN i dostęp do drukarki chroniony hasłem.

Łatwa obsługa dzięki przyjaznym w obsłudze elementom sterującym
Drukarki te, zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi, są wyposażone w panel dotykowy o przekątnej 4,3 cala, który można łatwo dostosować do potrzeb użytkownika i ustawić w pozycji umożliwiającej łatwy dostęp do funkcji drukarki. W połączeniu z pełnym dostępem do materiałów eksploatacyjnych z przodu drukarka jest bardzo łatwa w konserwacji. Załadunek i rozładunek rolek papieru są proste dzięki automatycznemu mechanizmowi ładowania. Drukarki są gotowe do użycia i nie wymagają montażu. Za pomocą rozwiązania Epson Cloud Solution PORT możesz zdalnie sprawdzać stan drukarki, kiedy tylko zechcesz, ze smartfona lub tabletu. Analizuj i monitoruj wydajność drukarek na monitorze produkcji dzięki aktualizacjom w czasie rzeczywistym, które zapewniają wysoką wydajność i szybkie rozwiązywanie problemów z konserwacją.

Obniż koszty eksploatacji
Głowica drukująca jest chroniona przed kurzem i cząstkami stałymi, co oznacza mniejsze zużycie i niższe koszty konserwacji. 6-kolorowy zestaw atramentów pozwala również obniżyć koszty eksploatacji, zużywając mniej atramentu w porównaniu z innymi modelami 8-kolorowymi bez uszczerbku dla jakości.

Wybierz elastyczne drukowanie dla swojego środowiska pracy
Kompaktowa konstrukcja drukarek sprawia, że nadają się one do zastosowań w sklepach detalicznych, profesjonalnych studiach fotograficznych, firmach zajmujących się grafiką artystyczną, a także do pracy w laboratoriach drukarskich i artystycznych. Drukarki z serii SC-Px500 oferują elastyczność i wygodę, a także możliwość drukowania na wielu rodzajach nośników, w tym na kartonach plakatowych.

Wygodne drukowanie wysokiej jakości w miejscach o ograniczonej przestrzeni
W przypadku drukowania materiałów o szerokości do 24 cali drukarki  SC-P6500ESC-P6500DSC-P6500DE idealnie nadają się do drukowania zdjęć na miejscu, a także w zakładach fotograficznych, mniejszych studiach fotograficznych i firmach artystycznych.

Szybka produkcja dużych zdjęć i plakatów
Drukarki SC-P8500DSC-P8500DL doskonale nadają się do drukowania i produkcji plakatów w laboratoriach produkcyjnych oraz zakładach kserokopiarskich, które wymagają drukowania wielkoformatowego z dużą szybkością i wysoką jakością. Drukarki te cechują się wydajnością druku do 44 cali i są elastycznym rozwiązaniem w kompaktowej obudowie i najmniejszym rozmiarze w tej klasie urządzeń.

Kontakt z naszym działem urzadzeń wielkoformatowych:

Tel.: 12 411 94 96 wew. 4
Mailplotery@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Epson