Drukarki sublimacyjne Epson SureColor SC-F6400 SC-F6400H

Osiągnij wyjątkową jakość obrazu bez obniżania produktywności
Producenci tekstyliów, studia fotograficzne i producenci materiałów promocyjnych mogą teraz osiągać doskonałe rezultaty druku na sztywnych podłożach i tkaninach. Modele SC-F6400 i SC-F6400H zostały zaprojektowane z myślą o przekraczaniu granic produktywności i wydajności, co pozwala skrócić czas przestojów w pracy, zmniejszyć koszty odpadów i uzyskać spektakularne wydruki za każdym razem.

Docieraj do nowych klientów dzięki wyróżniającym się kolorom
Rozszerzone zestawy atramentów SureColor SC-F6400H umożliwią Twojej firmie ekspansję na nowe rynki i wyróżnienie się na tle konkurencji w doskonałym stylu. Poszerz swoją przestrzeń barwną dzięki zastosowaniu kolorów Orange i Violet, zmniejsz ziarnistość, dzięki zastosowaniu kolorów Light Cyan i Light Magenta lub drukuj kolory fluorescencyjne, przy użyciu atramentów Pink i Yellow, aby pobudzić wyobraźnię swoich odbiorców.

Nowe żywe kolory
Model SC-F6400H korzysta z 6 kolorów i może być wyposażony w atramenty CMYK oraz możliwość wyboru między FyFp (Fluorescent Pink i Fluorescent Yellow), LcLm (Light Cyan i Light Magenta) lub OrVi (Orange i Violet), aby umożliwić klientom maksymalizację zysku na nowych rynkach.

Większa wydajność
Zintegrowana głowica drukująca PrecisionCore MicroTFP zwiększa wydajność nawet o 20% (od SC-F6300). Większa produktywność dla użytkowników dzięki dużemu ekranowi dotykowemu, który w połączeniu z łatwo dostępnym obszarem konserwacji poprawia wydajność i pomaga skrócić czas przestoju drukarki.

Krótszy czas przestojów
Nowa generacja technologii weryfikacji dyszy umożliwia ciągłą i niezawodną wydajność dzięki automatycznemu wykrywaniu i regulowaniu zatkanych dysz w razie potrzeby.

Wkłady atramentowe o wyższej pojemności
O 45% większe wkłady atramentowe (od SC-F6300) pomagają ograniczyć częstotliwość wymiany, a mniej opakowań oznacza mniej odpadów. Wystarczy wstrząsnąć i umieścić wkłady atramentowe w urządzeniu. Dzięki temu nie ma potrzeby uciążliwego wlewania i mieszania atramentu.

Poszerz swoją ofertę
Modele SC-F6400 i SC-F6400H eliminują ograniczenia standardowych drukarek. Dzięki szerszej gamie kolorów, większej odporność i szerokiemu wachlarzowi funkcji zaprojektowanych tak, aby zwiększyć produktywność na każdym poziomie, drukarki Epson umożliwią osiągnięcie Twojej firmie pełnego potencjału.

Moda
Nadążanie za popytem w dynamicznym przemyśle modowym nigdy nie było prostsze. Przyspiesz drukowanie dzięki mniejszej liczbie przestojów i zachwyć odbiorców bardziej kreatywnymi, żywymi kolorami na szerokiej gamie tkanin.

Odzież sportowa
Pobudź kreatywność bez obniżania wydajności. Przyciągnij wzrok swoich klientów kolorem Fluorescent Pink i Fluorescent Yellow. Możesz je zastosować na koszulkach piłkarskich, strojach do jazdy na rowerze i pływania, strojach kąpielowych oraz innych wzorach.

Wyposażenie domu
Przyciągnij projektantów wnętrz i właścicieli marek niezwykle ostrą jakością obrazu i fotorealistycznymi nadrukami na zasłonach, roletach, tapicerce, poduszkach, płytkach ceramicznych lub dowolnym twardym podłożu z powłoką poliestrową.

Produkty promocyjne
Twórz z łatwością wysokiej jakości spersonalizowane materiały promocyjne, takie jak kubki, podkładki pod myszy, breloczki i innych gotowe przedmioty przy jednoczesnym zapewnieniu płynnych działań i minimalnych przestojów.

Kompletny pakiet
SC-F6400 oferuje użytkownikom kompletne rozwiązanie dzięki czemu wszystko działa w harmonii: od sprzętu i oprogramowania po głowice drukujące, atrament i gwarancję.


Poznaj markę: Epson