Nowe drukarki fotograficzne Epson L8050 i Epson L18050

Firma Epson rozszerza swoją ofertę, o nowe drukarki, korzystające z ekonomicznego systemu stałego zasilania tuszy z atramentem - EcoTank. Między innymi zaprezentowano nowe modele drukarek fotograficznych wyposażone w sześć zbiorników z atramentem i z możliwością druku do formatu A4 (Epson L8050) i A3+ (Epson L18050).

Te nowe drukarki od Epson L8050L18050 zapewniają dostęp do wydruków w formacie A4, a drukarka L18050 - A3+ przy użyciu sześciu zbiorników z atramentem o płynnych przejściach tonalnych i zapewniających „szczegółowe obrazy o wysokim kontraście i naturalne odcienie skóry” - według firmy Epson. Oprócz klasycznych atramentów w kolorze czarnym, purpurowym, żółtym i niebieskim L8050 i L18050 wykorzystują atramenty w kolorze jasnoniebieskim i jasnopurpurowym, dostarczane w butelkach uzupełniających o pojemności 70 ml z polaryzatorami, co zapewnia wydruk do 2100 zdjęć kolorowych wysokiej jakości w formacie 10×15.

Drukarki EcoTank pozwalają zaoszczędzić dzięki niskim kosztom wydruku jednego zdjęcia. Technologia głowicy drukującej Micro Piezo nie wymaga podgrzewania, dzięki czemu drukarki EcoTank charakteryzuje się niskim zużyciem energii, co pozwala oszczędzić na rachunkach za prąd. Posiada również duże pojemniki na atrament napełniane niedrogimi butelkami z atramentem. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że modele L8050L18050 z łatwością zmieszczą się w każdym pomieszczeniu.

Aby ograniczyć koszty, konstrukcja obu drukarek jest niezwykle prosta. Brak ekranu kontrolnego jest zastąpiony wygodnymi, podświetlanymi klawiszami, w tym klawiszem odpowiedzialnym za uruchamiania funkcji WiFi, do bezprzewodowego drukowania z laptopa, z aplikacją Epson Smart Panel, z tabletu lub smartfona za pomocą aplikacji WiFi-Direct. Drukarki posiadają również specjalny podajnik do drukowania na płytach CD/DVD/Bluray oraz podajnik papieru na 100 arkuszy.


Zapraszamy do kontaktu i zakupu:
tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Epson