Wybierz jedno z najlepszych urządzeń Brother i otrzymaj darmową gwarancję na 5 lat

Zastanawiasz się nad zakupem nowej drukarki Brother? To może być idealny czas, aby zainwestować w jeden z modeli biorących udział w promocji od Brother! Od 1 kwietnia do 30 września 2024 r. możesz zarejestrować swoją drukarkę Brother na stronie i otrzymać 5-letnią gwarancję bez żadnych dodatkowych kosztów.

Promocja dotyczy wybranych modeli drukarek Brother, a rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy podać podstawowe informacje, takie jak numer seryjny urządzenia i dane kontaktowe, a już po chwili otrzymasz 5-letnią ochronę na wypadek awarii urządzenia.

Nie tylko zyskujesz spokój i pewność, że Twój sprzęt jest zabezpieczony na dłuższy czas, ale także możesz cieszyć się wysokiej jakości wydrukami przez wiele lat. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i zarejestruj swoją drukarkę Brother już dziś!

Drukarki objęte promocją to modele:

Wszystkie te urządzenia cechują się wysoką jakością druku oraz niskimi kosztami eksploatacji, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii druku atramentowego.

Pamiętaj, że korzystanie z rozszerzonej gwarancji wymaga, aby korzystać z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych oraz aby wszelkie prace serwisowe i konserwacyjne były wykonywane tylko przez autoryzowane serwisy firmy Brother. W ten sposób można zachować spokój i mieć pewność, że urządzenie będzie działać bezawaryjnie przez długi czas. Nie przegap tej okazji i skorzystaj z promocji, aby otrzymać dodatkowe 5 lat gwarancji na wybrane modele drukarek Brother!

Warunki promocji: https://www.brother.pl/promocja


Poznaj markę: Brother