Wybierz składarkę Rowe VarioFold Compact i zyskaj profesjonalny monitor EIZO za darmo!

Z przyjemnością informujemy o promocji na jedne z najbardziej zaawansowanych składarek wielkoformatowych na rynku:

Jako bonus do zakupu składarki, oferujemy monitor EIZO EV2480 o wartości ponad 1580 zł netto za darmo. Jest to sprzęt najwyższej jakości, ceniony przez profesjonalistów na całym świecie. Posiada on wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, obsługujący ponad 1 miliard kolorów, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo precyzyjnych i wiernych odwzorowań barw. Ponadto, monitor EIZO FLexScan EV2480 wyposażony jest w technologie zmniejszające zmęczenie wzroku oraz oszczędzające energię, co przekłada się na komfort pracy i oszczędność kosztów.

ROWE Variofold Compact w wersjach LT i SE to składarki, które zostały zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują najwyższej jakości i wydajności. Składarki te charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak automatyczne rozpoznawanie formatu rysunku, szybkość składania, obsługa wielu formatów papieru oraz bezpieczeństwo pracy.

Promocja trwa do 30.04.2023 r. lub wyczerpania zapasów. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i skorzystaj z naszej promocji już dziś, aby zdobyć nie tylko jedną z najlepszych składarek na rynku, ale także profesjonalny monitor, który pozwoli Ci na jeszcze bardziej efektywną pracę.

Niniejsza Promocja umożliwia jej uczestnikom odbiór Monitora EIZO EV2480 w kolorze białym lub czarnym, pod warunkiem zakupu składarki objętej promocją: Składarka ROWE Variofold Compact wersja LT i SE


Kontakt z naszym 
działem urzadzeń wielkoformatowych:

Tel.: 12 411 94 96 wew. 4
Mailplotery@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl