Zmierz się z wyzwaniem i osiągnij mistrzowską jakość kolorów

Jeśli chcesz, by Twoje prace związane z kolorem były jeszcze lepszej jakości, mamy dla Ciebie rewelacyjną propozycję! Firma Calibrite przedstawia swoją nową promocję „Trzymaj kolory w ryzach”, obejmującą szeroki wachlarz wzorców kolorystycznych. To idealny sposób na ulepszenie Twoich projektów i zwiększenie ich atrakcyjności w oczach klientów!

Przy zakupie wybranego wzorca Calibrite z oferty promocyjnej otrzymasz zupełnie za darmo uchwyt CALB550 Calibrite ColorChecker Target Holder, który normalnie kosztuje 175 zł. Oferta promocyjna obejmuje takie produkty Calibrite, jak:

Nie przegap okazji na podniesienie jakości swoich projektów i wykorzystaj naszą promocję „Trzymaj kolory w ryzach”. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyborem wzorców, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Z nami zawsze trzymasz kolory pod kontrolą!

W jakim terminie obowiązuje promocja? Kwalifikowany produkt musi zostać zakupiony w dniach 17 kwietnia - 31 lipca 2023. Twoje zgłoszenie musi zostać wysłane do 31 sierpnia 2023. Nie możemy przetwarzać wniosków przesłanych po wskazanym terminie.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Regulaminem tutaj.

Formularz zgłoszeniowy pod tym adresem

Zapraszamy do kontaktu i zakupu:
tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: X-Rite