Ochrona i wsparcie na najwyższym poziomie: Promocja 5-letniej gwarancji Epson!

Epson, renomowany producent drukarek, wprowadza nową promocję obejmującą wydłużoną 5-letnią gwarancję na wybrane modele urządzeń (lub do wydrukowania maksymalnej liczby stron, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Ta ekskluzywna oferta, skierowana do pierwszych nabywców, dotyczy konkretnej grupy drukarek wymienionych poniżej, które standardowo objęte są roczną gwarancją Epson.

Aby skorzystać z tej promocji, zachęcamy do złożenia zamówienia w okresie od 1 lutego 2024 roku do 31 marca 2024 roku. Po dokonaniu zakupu drukarki, jako uczestnik promocji, konieczne będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego, nie przekraczając 30 dni od daty nabycia urządzenia. Ostateczny termin składania wniosków w ramach tej promocji mija 30 kwietnia 2024 roku. Należy pamiętać, że dla uzyskania wydłużonej 5-letniej gwarancji niezbędne jest złożenie odpowiedniego wniosku w wyznaczonym terminie.

Wybrane modele drukarek:

Niezaprzeczalne korzyści, jakie niesie ze sobą ta oferta, umożliwią Państwu długotrwałe wsparcie i ochronę dla posiadanej drukarki Epson. Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej możliwości uzyskania 5-letniej wydłużonej gwarancji i cieszenia się spokojem oraz pewnością przez wiele lat! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, gdzie sprzedawcy chętnie udzielą dalszych informacji na temat tej promocji oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Epson