Ciesz się doskonałą jakością Double A Premium i otrzymaj koc piknikowy za darmo!

W ramach wyjątkowej oferty, przy zakupie 50 ryz papieru Double A Premium (10 kartonów), informujemy, że otrzymacie Państwo bezpłatny, ekskluzywny koc piknikowy! Jako firma dążąca do pełnego zadowolenia naszych Klientów, zawsze kładziemy nacisk na różnorodność i jakość naszych prezentów. W związku z tym, w trakcie trwania promocji obowiązuje zasada, że jeden Klient może otrzymać maksymalnie 2 podarunki.

Ta wyjątkowa okazja, którą stworzyliśmy specjalnie dla Was, umożliwi Wam nie tylko cieszenie się doskonałą jakością papieru Double A, ale także otrzymanie funkcjonalnego koca piknikowego, idealnego na letnie spotkania na świeżym powietrzu. Jest to niezwykle atrakcyjna propozycja dla osób, które cenią zarówno praktyczne, jak i estetyczne aspekty codziennego życia biurowego.

Pragniemy podkreślić, że nasza promocja jest ograniczona czasowo i potrwa jedynie do 30 sierpnia 2023 roku. Zachęcamy Was więc do odwiedzenia naszego sklepu, aby skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji.

Papier Double A jest znany z doskonałej jakości, wytrzymałości oraz wyjątkowo gładkiej struktury, która zapewnia idealne warunki do druku. Teraz, dzięki naszej promocji, możecie także otrzymać wyjątkowy koc piknikowy, który umili Wam chwile relaksu na świeżym powietrzu. Pamiętajcie jednak, że liczba prezentów jest ograniczona.

Poznaj papier Double A Premium:

  • Brak zacięcia papieru
  • Ostry wydruk
  • Gładki papier
  • Jasny i biały
  • Dwustronna doskonałość
  • Przyjazny dla kopiarek

Double A jest powszechnie uznawana za wiodącą markę papieru premium w Azji, z dobrymi wynikami w Australii, Europie i na Bliskim Wschodzie oraz z potencjałem silnego wzrostu na całym świecie.

Podjęte staranne kroki w doborze wysokiej jakości materiałów celulozowych, które pochodzą z charakterystycznego surowca zwanego „drzewem papieru” – kluczowego wkładu w stałą wysoką jakość papieru Double A. Nabyliśmy najnowocześniejsze technologie, aby zbudować „Młyn jutra” w nieużywanej wiejskiej części Tajlandii z skromnymi ambicjami; nie tylko tworzenie przyjaznej dla ziemi produkcji celulozy i papieru, ale także bycie odpowiedzialnym za poprawę życia ludzi w społecznościach.

Od ziarna w ziemi do momentu, w którym Twoje pomysły ożywają na papierze, firma Double A dąży do najwyższej jakości. Jesteśmy zaszczyceni ulepszaniem świata poprzez inteligentną, zrównoważoną i odpowiedzialną troskę o środowisko.

Serdecznie zapraszamy do zakupu wysokiej jakości papieru Double A Premium! Skorzystajcie z naszej promocji i otrzymajcie wyjątkowy koc piknikowy jako dodatkowy prezent.

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: DoubleA