Drukarki Epson w promocji: Zyskaj zwrot do 300 zł brutto!

Z przyjemnością przekazujemy naszym klientom szczegóły dotyczące promocji od firmy Epson, która jest przedłużona do 31 stycznia 2024. W ramach tej oferty, osoby dokonujące zakupu wybranych drukarek wymienionych w poniższej, mogą skorzystać z możliwości zwrotu pieniędzy do 300 zł brutto. Podkreślamy, że promocja skierowana jest wyłącznie do osób, które ukończyły 16 lat i mają miejsce zamieszkania w Polsce. Jeden klient lub gospodarstwo domowe będzie uprawnione do jednego zgłoszenia, a dotyczyć ono może jedynie jednego wybranego produktu.

Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą do uczestnictwa w tej promocji, ale pamiętajmy, że na paragonie lub fakturze zakupu będzie akceptowana jedynie jedna pozycja, która musi być objęta promocją. Również pragniemy zaznaczyć, że zgłoszenia dotyczące wybranych drukarek, które zostały zakupione z zamiarem odsprzedaży osobom trzecim, nie kwalifikują się do udziału w promocji. Warto zaznaczyć, że sprzedawcy nie są uprawnieni do składania zgłoszeń w imieniu swoich klientów.

Termin na zgłoszenie o zwrot pieniędzy wynosi 30 dni kalendarzowych od daty zakupu, a ostateczny termin składania zgłoszeń to 30 listopada 2023 roku.

Poniżej znajduje się lista wybranych drukarek obietych promocją wraz z przypisanymi kwotami zwrotu:

Jak uzyskać zwrot?

  • Aby uzyskać zwrot, należy odwiedzić stronę www.epson.pl/promocja
  • Wypełnić dostępny formularz zgłoszeniowy
  • Przesłać formularz razem z kopią dowodu zakupu oraz zdjęciem numeru seryjnego z urządzenia
  • Dowód zakupu musi być czytelną kopią paragonu lub faktury zawierającą wyraźnie widoczną nazwę sprzedawcy, datę zakupu, nazwę zakupionego produktu oraz jego cenę.
  • Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie wysłana wiadomość e-mail ze stosownym potwierdzeniem.
  • Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w formie przelewu bankowego w terminie 30 dni od daty zweryfikowania zgłoszenia.

Zachęcamy do skorzystania z tej okazji i nabycia nowej drukarki w korzystnej cenie. Cieszymy się z Państwa zaufania i życzymy udanych zakupów. Zapraszamy do kontajtu z naszym sklepem, gdzie nasi doradcy służą pomocą i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące promocji oraz wybranych produktów.

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Epson