Wyjątkowa oferta: Atrakcyjne ceny na plotery ImagePROGRAF TC od Canon

Na dynamicznie rozwijającym się rynku 24-calowych drukarek biurowych, Canon wyznacza nowe standardy, oferując wielkoformatowe, kompaktowe i ekologiczne rozwiązania dla różnorodnych sektorów. Dzięki zaawansowanym funkcjom, modele Canon imagePROGRAF TC-20 oraz Canon imagePROGRAF TC-20M (z wbudowanym skanerem płaskim A4) zdobyły szerokie uznanie i zainteresowanie klientów, idealnie pasując do potrzeb małych biur, sklepów detalicznych, szkół i innych branż. Aby jeszcze większa liczba klientów mogła poznać zalety serii imagePROGRAF TC, Canon przygotował specjalną ofertę promocyjną, obowiązującą od 1 do 31 sierpnia 2023 roku. Teraz możesz zakupić wybrany ploter z serii TC w atrakcyjnej cenie.

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy czerpią korzyści z zaawansowanych możliwości drukowania i skanowania oferowanych przez plotery Canon imagePROGRAF TC. Ta limitowana promocja to doskonała okazja, by zapewnić sobie nowoczesne rozwiązania wielkoformatowego druku i sprawić, że Twoje biuro stanie się bardziej wydajne i funkcjonalne. Nie przegap tej unikatowej oferty i skorzystaj z promocyjnych cen ploterów imagePROGRAF TC, która obowiązuje tylko przez określony czas. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i podjąć korzystną decyzję.

Bądź krokiem do przodu w dziedzinie wielkoformatowego druku - wybierz serię imagePROGRAF TC i zaspokój swoje potrzeby w zakresie druku i skanowania w lepszy sposób.

Kontakt z naszym działem urzadzeń wielkoformatowych:
tel.: 12 411 94 96 wew. 4
Mailplotery@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl

 


Poznaj markę: Canon