Nowość od firmy Canon - seria drukarek ColorWave 3000 - doskonałość w prostocie obsługi

Nowośc od firmy Canon - seria drukarek ColorWave 3000, która oferuje bezproblemową obsługę i wysoką jakość druku w wygodnym i opłacalnym rozwiązaniu. Drukarki serii ColorWave 3000 zostały stworzone dla doskonałości: wyposażone w inteligentne, oszczędzające czas innowacje oraz łatwe w obsłudze funkcje, które redukują liczbe błędnych wydruków.

Łatwe w użyciu, pod każdym względem
Drukarki serii ColorWave 3000 zapewniają szybki i bezproblemowy wydruk Twoich dokumentów. Oprogramowanie ClearConnect i interfejs użytkownika ułatwiają zarządzanie skomplikowanymi zleceniami, zapewniając wydruk zgodny z oczekiwaniami już za pierwszym razem. Łatwo przesyłaj zlecenia dzięki aplikacji Publisher Select, która automatycznie wyświetla podgląd wydruku What You See Is What You Print, minimalizując błędne wydruki. Sterownik Driver Select, przeznaczony do drukowania formatu dużego w systemie Windows, dodatkowo zmniejsza ilość błędów i zapewnia doskonałe wyniki, korzystając z czytelnych i łatwych w obsłudze funkcji. Ponadto, za pomocą Driver Express możesz drukować pliki PostScript w środowiskach Mac i Windows.

Seria Canon ColorWave 3000 występuje w dwóch modelach: Canon ColorWave 3600, dla bezproblemowego drukowania bezpośredniego, oraz Canon ColorWave 3800, dla użytkowników potrzebujących większej pojemności nośników i jeszcze większej różnorodności mediów.

Seria ColorWave 3000 oferuje "drukowanie za pomocą jednego przycisku". Sprytne, zautomatyzowane ustawienia druku wymagają minimalnej ingerencji operatora, aby uzyskać doskonałe wyniki spełniające Twoje najwyższe oczekiwania. Asystent Druku automatycznie sugeruje odpowiedni tryb druku dla Twojego zadania. Wymagania dotyczące nośników są wykrywane automatycznie, a drukarka przechodzi bezpośrednio do odpowiedniej rolki. Podczas skanowania lub kopiowania, technologia skanowania Image Logic przekształca uszkodzone lub zagięte oryginały w dokładne, wysokiej jakości skany i kopie.

Idealnie dopasowana do Twojego trybu pracy
Dzięki serii ColorWave 3000 masz pewność zgodności z normami bezpieczeństwa branżowymi. Bezpieczny kontroler POWERsync działający na systemie Windows 10 IoT OS umożliwia wygodne i szybkie przetwarzanie zleceń, a jego otwarta architektura pozwala na integrację z różnymi aplikacjami do zarządzania drukiem. Obsługa przychodzących zleceń staje się łatwa i pewna. Seria ColorWave 3000 oferuje poziomy wydajności, na których możesz polegać. Mocny i niezawodny kontroler POWERsync zapewnia błyskawiczne przesyłanie zleceń i pozwala korzystać z oprogramowania do przesyłania zleceń, sterowników i oprogramowania do kontroli, które pasują do Twojego sposobu pracy. System doskonale radzi sobie z obsługą zleceń o dużej objętości, kiedy rośnie presja czasowa.

Ergonomiczna łatwość użytkowania
Seria ColorWave 3000 zwiększa wydajność dzięki prostemu i wygodnemu ładowaniu roli, automatycznemu przełączaniu roli, automatycznemu wykrywaniu szerokości roli i łatwemu podawaniu papieru. Obracalny interfejs użytkownika pozwala zawsze operować drukarką w najwygodniejszej pozycji, która Ci odpowiada. Twoje wydruki możesz zbierać z górnej tacy lub preferowanego urządzenia do wykańczania.


Poznaj markę: Canon