Dłuższa Gwarancja, Większa Pewność: Epson i Drukarki Etykiet

Pragniemy Państwa poinformować, iż Epson, w okresie od 11 września 2023 r. do 31 grudnia 2023 r., ma zaszczyt zaprezentować niezwykle atrakcyjną promocję, dotyczącą zakupu wybranych drukarek etykiet. Jest to niepowtarzalna okazja, która umożliwi Państwu wydłużenie okresu gwarancji na nabyte urządzenia aż do trzech lat, liczonych od daty zakupu.

Aby móc skorzystać z tej wyjątkowej okazji, wystarczy dokonać zakupu wybranej drukarki etykiet Epson w okresie obowiązywania promocji. Po przeprowadzeniu transakcji zachęcamy do dokonania rejestracji zakupionego produktu na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.epson.pl/gwarancjanadrukarki. Prosimy o dokonanie tego procesu w ciągu trzydziestu (30) dni od daty zakupu, niezwłocznie po zakupie, jednak nie później niż do 31 stycznia 2024 r.

Niniejsza wyjątkowa oferta obejmuje możliwość wydłużenia standardowego, rocznego okresu gwarancyjnego komercyjnego firmy Epson na kwalifikujące się produkty aż do trzech lat okresu gwarancji komercyjnej na sprzęt. Chcielibyśmy podkreślić, że promocja ta jest skierowana wyłącznie do klientów końcowych. Produkty, które zostaną odsprzedane stronie trzeciej, nie spełniają kryteriów kwalifikacji do niniejszej promocji. Zwracamy również uwagę, że sprzedawcy nie są upoważnieni do składania roszczeń w imieniu swoich klientów.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie produkty Epson, i zachęcamy do skorzystania z tej niezwykle korzystnej oferty, która ma na celu zapewnienie Państwu jeszcze dłuższej i pewniejszej ochrony inwestycji.

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Epson