Ciesz się doskonałą jakością Double A Premium i odbierz dyfuzor zapachowy Aroma za darmo!

Z wielką radością ogłaszamy wyjątkową ofertę, która dostępna jest przy zakupie 35 ryz papieru Double A Premium (co odpowiada 7 kartonom). Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, zawsze dbamy o różnorodność i jakość naszych promocyjnych prezentów. W ramach tej atrakcyjnej promocji, każdy nasz Klient będzie miał okazję otrzymać ekskluzywny Dyfuzor zapachowy Aroma, zupełnie bezpłatnie.

To niecodzienna okazja, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Państwa zadowoleniu. Oprócz korzystania z wyjątkowego papieru Double A Premium, który zawsze gwarantuje doskonałą jakość, teraz możecie również wzbogacić swoje otoczenie aromatem za pomocą Dyfuzora Aroma. To nie tylko praktyczne, ale również estetyczne rozwiązanie, idealne do wykorzystania w codziennym życiu biurowym.

Chcielibyśmy podkreślić, że nasza promocja jest ograniczona czasowo i będzie trwać jedynie do 31 października 2023 roku. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i skorzystania z tej wyjątkowej okazji, która łączy wyjątkową jakość produktu z ekskluzywnym prezentem.

Papier Double A jest znany z doskonałej jakości, wytrzymałości oraz wyjątkowo gładkiej struktury, która zapewnia idealne warunki do druku. Teraz, dzięki naszej promocji, możecie także otrzymać wyjątkowy koc piknikowy, który umili Wam chwile relaksu na świeżym powietrzu. Pamiętajcie jednak, że liczba prezentów jest ograniczona.

Poznaj papier Double A Premium:

  • Brak zacięcia papieru
  • Ostry wydruk
  • Gładki papier
  • Jasny i biały
  • Dwustronna doskonałość
  • Przyjazny dla kopiarek

Double A jest powszechnie uznawana za wiodącą markę papieru premium w Azji, z dobrymi wynikami w Australii, Europie i na Bliskim Wschodzie oraz z potencjałem silnego wzrostu na całym świecie.

Podjęte staranne kroki w doborze wysokiej jakości materiałów celulozowych, które pochodzą z charakterystycznego surowca zwanego „drzewem papieru” – kluczowego wkładu w stałą wysoką jakość papieru Double A. Nabyliśmy najnowocześniejsze technologie, aby zbudować „Młyn jutra” w nieużywanej wiejskiej części Tajlandii z skromnymi ambicjami; nie tylko tworzenie przyjaznej dla ziemi produkcji celulozy i papieru, ale także bycie odpowiedzialnym za poprawę życia ludzi w społecznościach.

Od ziarna w ziemi do momentu, w którym Twoje pomysły ożywają na papierze, firma Double A dąży do najwyższej jakości. Jesteśmy zaszczyceni ulepszaniem świata poprzez inteligentną, zrównoważoną i odpowiedzialną troskę o środowisko.

Serdecznie zapraszamy do zakupu wysokiej jakości papieru Double A Premium! Skorzystajcie z naszej promocji i otrzymajcie wyjątkowy koc piknikowy jako dodatkowy prezent.

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: DoubleA