Nowoczesne rozwiązania od Canon w świecie druku wielkoformatowego

W dzisiejszym świecie, druk wielkoformatowy stanowi kluczową część wielu dziedzin, od projektowania architektonicznego po tworzenie materiałów marketingowych. W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, firma Canon wprowadza nowoczesne rozwiązania, które rewolucjonizują sposób, w jaki postrzegamy drukowanie.

Canon imagePROGRAF TM-240
To drukarka, która wyznacza nowe standardy w jakości obrazów. Dzięki innowacyjnemu amarantowemu atramentowi, TM-240 oferuje wyraziste odcienie czerwieni, co sprawia, że każdy wydruk jest niezwykle żywy. Obsługuje ją intuicyjny ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala, który ułatwia obsługę i dostarcza istotnych informacji. Krótki czas przetwarzania i szybki powrót z trybu uśpienia gwarantują wysoką efektywność. Funkcja drukowania bezramkowego eliminuje konieczność przycinania marginesów, umożliwiając pełne wykorzystanie papieru. Co więcej, urządzenie jest niezawodne i przyjazne dla środowiska, potwierdzone certyfikatem EPEAT Gold.

Canon imagePROGRAF TM-255
To kolejny krok w ewolucji drukarki wielkoformatowej. Dzięki zastosowaniu amarantowego atramentu, TM-255 zapewnia doskonałą jakość wydruków o wyrazistych kolorach. Obsługuje go intuicyjny ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala, który ułatwia nawigację i zapewnia płynność pracy. Podobnie jak TM-240, TM-255 posiada funkcję drukowania bezramkowego i charakteryzuje się niezawodnością oraz krótkim czasem przetwarzania. Co więcej, model TM-255 jest wyposażony w 500 GB dysk twardy, co pozwala na przechowywanie większej ilości plików drukowanych. Istnieje także możliwość instalacji tuszy o pojemnościach 130 lub 300 ml, co zwiększa elastyczność drukowania.

Canon imagePROGRAF TM-340
To rozwiązanie skierowane do tych, którzy potrzebują jeszcze większej szerokości druku. Obsługuje rolki o szerokości do 914 mm, co umożliwia drukowanie większych projektów. Wykorzystuje kompleksowy zestaw atramentów pigmentowych, obejmujących pięć różnych kolorów, co gwarantuje doskonałą jakość wydruków. Pojemne zbiorniki o pojemności 55 ml nie tylko zapewniają jakość, ale także ilość atramentu, by sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Podobnie jak pozostałe modele, TM-340 posiada certyfikat EPEAT Gold, co potwierdza jego przyjazność dla środowiska. Urządzenie działa także wyjątkowo cicho, co jest kluczowe w biurach, gdzie komfort pracy jest priorytetem. Możliwość drukowania bezpośrednio z urządzeń USB przyspiesza pracę i zwiększa wygodę użytkowania.

Canon imagePROGRAF TM-350
To drukarka wielkoformatowa, która wyróżnia się większymi tuszami o pojemności 130 lub 300 ml, co pozwala dostosować druk do różnych potrzeb. Jakość druku, którą oferuje, jest zdecydowanie jednym z jej głównych atutów, gwarantując generowanie wyraźnych i precyzyjnych linii. Jest to również urządzenie przyjazne dla środowiska, posiadające certyfikat EPEAT Gold.

Canon imagePROGRAF TM-355
Ten ploter jest podobny do TM-350 pod względem pojemności tuszy, oferując możliwość wyboru między pojemnościami 130 lub 300 ml. Dodatkowo posiada dysk twardy o pojemności 500 GB. TM-355 zapewnia doskonałą jakość wydruków, intuicyjną obsługę i funkcję drukowania bezramkowego, eliminując konieczność przycinania nadmiarowych marginesów. Jest to także urządzenie przyjazne dla środowiska, posiadające certyfikat EPEAT Gold oraz charakteryzujące się niskim poziomem hałasu.

Canon imagePROGRAF TM-240, TM-255, TM-340, TM-350 i TM-355 to nowoczesne rozwiązania, które dostarczają profesjonalną jakość i efektywność w druku wielkoformatowym. Niezależnie od Twoich potrzeb, Canon oferuje drukarkę, która spełni Twoje oczekiwania. Nowe modele wprowadzają innowacyjne technologie i funkcje, które podnoszą standardy w branży druku wielkoformatowego. Dla tych, którzy szukają jakości, wydajności i przyjaznych dla środowiska rozwiązań, Canon jest pewnym wyborem.

Kontakt z naszym działem urzadzeń wielkoformatowych:
tel.: 12 411 94 96 wew. 4
Mailplotery@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Canon