Nowa Era Drukowania: Plotery HP DesignJet T850 i T950

HP DesignJet T850 i HP DesignJet T950 - nowa gama drukarek, która zmieni Twoje podejście do drukowania. Oto, dlaczego warto zwrócić uwagę na te nowoczesne urządzenia:

Wszechstronność w Jednym Ploterze
Wydrukowanie dokumentów o różnych formatach staje się niezwykle łatwe dzięki ploterom HP DesignJet T850 i T950. Te zaawansowane urządzenia oferują możliwość bezproblemowego drukowania dokumentów o zróżnicowanych rozmiarach. Z ładowaniem roli o maksymalnej szerokości 914 mm i specjalnym podajnikiem obsługującym format A3, te plotery reprezentują nową jakość w podejściu do drukowania, co przekłada się na oszczędność zarówno czasu, jak i przestrzeni. Niezależnie od rodzaju papieru, jaki potrzebujesz wydrukować, plotery automatycznie rozpoznają Twoje preferencje i dostosują się do nich, gwarantując maksymalną wygodę i efektywność.

Wysoka Jakość i Precyzja
Wydruki z tych ploterów cechuje niezwykła precyzja, wyraźne linie i żywe kolory. Dzięki innowacyjnym atramentom HP Flex Tech Inks, uzyskasz wysokiej jakości wydruki - zarówno w przypadku dokumentów CAD, jak i prac artystycznych. Wkłady o pojemności 130/300 ml pozwalają na dłuższe, nieprzerwane drukowanie bez konieczności częstej wymiany.

Bezpieczeństwo i Wydajność
Dzięki oprogramowaniu HP Wolf Pro Security, Twoja drukarka oraz Twoje dane są chronione. Możesz pracować i drukować z dowolnego miejsca, łącząc się z urządzeniem za pomocą telefonu lub tabletu. Automatyczny harmonogram włączania i wyłączania oraz wydajne procedury konserwacji pozwalają zaoszczędzić energię i atrament.

Zrównoważony Wybór dla Środowiska
HP dba o środowisko, stosując co najmniej 35% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu w procesie produkcji. Dla jeszcze większej ekologicznej odpowiedzialności, program HP Planet Partners oferuje bezpłatny recykling materiałów. Wybierając plotery HP DesignJet, inwestujesz w przyszłość i dbasz o naszą planetę.

Wydajność i Organizacja na Najwyższym Poziomie
Ploter HP DesignJet T950 to prawdziwy powerhouse. Drukuje aż 120 stron A1 na godzinę, pomieści rolkę papieru o długości 91 metrów i pozwoli Ci obsłużyć duże projekty bez przestoju. Dzięki układarce na 40 stron, odbieranie wydruków jest szybkie i wygodne. Możesz też swobodnie organizować swoje wydruki dzięki zintegrowanym podajnikom i tacą sortującą arkusze.

Drukowanie i Dzielenie Się Pracą
Korzystaj z funkcji skanowania i kopiowania, które oferują plotery HP DesignJet T850 MFPHP DesignJet T950 MFP w wersji wielofunkcyjnej. Skróty ułatwiające procesy skanowania i kopiowania znacznie usprawniają codzienną pracę, jednocześnie zapewniając wygodę i efektywność. Dzieki temu, możliwa jest bardziej płynna i efektywna współpraca w zespole.

Plotery HP DesignJet T850 i T950 to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Twojej firmie działać efektywniej, z większą precyzją i dbałością o środowisko. To doskonała inwestycja w przyszłość Twojego biznesu.


Poznaj markę: HP