Nowość! Summa S Class 3: Innowacyjne plotery tnące dla profesjonalistów

Seria S Class 3 to najnowsza propozycja wśród ploterów tnących firmy Summa, charakteryzująca się zaawansowaną technologią i inżynierią najwyższej klasy. Skierowana jest do profesjonalistów, dla których priorytetem są doskonała wydajność, precyzja na najwyższym poziomie oraz niezrównana wszechstronność w każdym zadaniu. Dzięki zaawansowanej technologii, intuicyjnemu oprogramowaniu GoSign, solidnej konstrukcji i oszczędności czasu, seria ta zdecydowanie przewyższa najbardziej wymagające oczekiwania użytkowników.

Autentyczna Technologia Cięcia Tangencjalnego to jedna z kluczowych cech serii S Class 3T. Zaawansowane głowice tnące wyposażono w unikalny, zmechanizowany nóż, co umożliwia osiągnięcie niezrównanej precyzji nawet w najdrobniejszych detalach. Prawdziwa technologia cięcia tangencjalnego radzi sobie bez trudu z ciężkimi piaskowaniami, maskami malarskimi i materiałami odblaskowymi.

Inteligentne Sortowanie Obiektów i Panelowanie to kolejne innowacyjne rozwiązania. Funkcja Inteligentnego Sortowania Obiektów została stworzona w celu wyboru optymalnego punktu startowego dla cięcia obiektów za każdym razem. Dodatkowo, unikalna funkcja Inteligentnego Panelowania poprawia precyzję cięcia i ułatwia procesy po-cięciowe, umożliwiając jednoczesne cięcie obiektów znajdujących się w określonym zakresie.

Wyrównywanie OPOS dla Inteligentnej Produkcji to zautomatyzowany system wyrównywania konturów, wykorzystujący technologię czujnika OPOS X do szybkiego i precyzyjnego odczytu od 4 do 128 znaczników na różnorodnych materiałach. Zintegrowana kamera w serii S Class 3 została udoskonalona, charakteryzując się jeszcze szybszym rozpoznawaniem.

Łatwość Użytkowania to kluczowa cecha, którą serię S Class 3 wyróżnia. Paski statusu w kolorach niebieskim, zielonym i czerwonym zapewniają poprawioną łatwość obsługi. Regulowane elementy łatwo zidentyfikujesz po ich niebieskim kolorze. Dodatkowo, strategicznie umieszczone tace narzędziowe z tyłu zapewniają efektywną obsługę, a cała seria została zaprojektowana z myślą o ergonomii i prostocie użycia.

Oprogramowanie do Cięcia GoSign to pierwszy wybór wśród programów do cięcia, oferujące elastyczne zarządzanie preferowanym przepływem pracy. Ustawienia i zestawy działań mogą być tworzone i dostosowywane do konkretnych zadań związanych z cięciem w dowolnym momencie.

Większa Rolka Mediów to udoskonalenie, które znacznie wpływa na zastosowania drukowania i cięcia, zwłaszcza przy laminowanych winylach. Rolka teraz obsługuje średnicę 20 cm i wspiera rolkę o wadze 45 kg.

System Zwijania z Napędem Serwomechanicznym to kolejny element, który po zakończeniu zadania skrupulatnie zwija projekt, przygotowując maszynę do kolejnego cyklu pracy. Zintegrowana funkcja panelowania dzieli dług

Kontakt z naszym działem urzadzeń wielkoformatowych:
tel.: 12 411 94 96 wew. 4
Mailplotery@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Summa