Zakupy z korzyściami: Kup 70 ryz papieru Double A Premium i odbierz mięciutki koc Nordico Polar!

Czy marzysz o przyjemnym, miękkim i stylowym kocu, który otuli Cię ciepłem podczas chłodnych wieczorów? Jeśli tak, to z radością prezentujemy wyjątkową promocję: Kup 70 ryz papieru Double A Premium 80g i odbierz koc polarowy Nordico Polar, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Promocja trwa do 31.01.2024 lub do wyczerpania zapasów.

Koc Nordico Polar został stworzony, aby dostarczyć nie tylko wyjątkową miękkość, ale także przyjemne ciepło, które uczyni każdy chłodny wieczór jeszcze bardziej przytulnym. Wykonany z wysokiej jakości poliestru, ten koc to prawdziwa uczta dla zmysłów, gwarantująca komfortowe użytkowanie.

Specyfikacja:

  • Rozmiar: 150x200 cm, idealny do przytulnego zawiązania wokół siebie.
  • Materiał: Wykonany z wysokiej jakości poliestru, gwarantującego trwałą miękkość.
  • Mięciutki i delikatny w dotyku, dostarczające przyjemnych chwil relaksu.
  • Idealny prezent na każdą okazję – spraw, by Twoi bliscy doświadczyli luksusu komfortu.

Papier Double A jest znany z doskonałej jakości, wytrzymałości oraz wyjątkowo gładkiej struktury, która zapewnia idealne warunki do druku. Teraz, dzięki naszej promocji, możecie także otrzymać wyjątkowy koc piknikowy, który umili Wam chwile relaksu na świeżym powietrzu. Pamiętajcie jednak, że liczba prezentów jest ograniczona.

Poznaj papier Double A Premium:

  • Brak zacięcia papieru
  • Ostry wydruk
  • Gładki papier
  • Jasny i biały
  • Dwustronna doskonałość
  • Przyjazny dla kopiarek

Double A jest powszechnie uznawana za wiodącą markę papieru premium w Azji, z dobrymi wynikami w Australii, Europie i na Bliskim Wschodzie oraz z potencjałem silnego wzrostu na całym świecie.

Podjęte staranne kroki w doborze wysokiej jakości materiałów celulozowych, które pochodzą z charakterystycznego surowca zwanego „drzewem papieru” – kluczowego wkładu w stałą wysoką jakość papieru Double A. Nabyliśmy najnowocześniejsze technologie, aby zbudować „Młyn jutra” w nieużywanej wiejskiej części Tajlandii z skromnymi ambicjami; nie tylko tworzenie przyjaznej dla ziemi produkcji celulozy i papieru, ale także bycie odpowiedzialnym za poprawę życia ludzi w społecznościach.

Od ziarna w ziemi do momentu, w którym Twoje pomysły ożywają na papierze, firma Double A dąży do najwyższej jakości. Jesteśmy zaszczyceni ulepszaniem świata poprzez inteligentną, zrównoważoną i odpowiedzialną troskę o środowisko.

Serdecznie zapraszamy do zakupu wysokiej jakości papieru Double A Premium! Skorzystajcie z naszej promocji i otrzymajcie wyjątkowy koc piknikowy jako dodatkowy prezent.

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: DoubleA