Canon imagePROGRAF PRO-2600, PRO-4600, PRO-6600 - oto zapowiedź rewolucji w dziedzinie drukowania

Nowe drukarki, w tym modele: Canon imagePROGRAF PRO-6600 (60 cali)Canon imagePROGRAF PRO-4600 (44 cali) i Canon imagePROGRAF PRO-2600 (24 cali), przywołują nowy standard doskonałości w reprodukcji obrazu. Wprowadzając innowacyjne technologie, te plotery fotograficzne zmieniają zasady gry, umożliwiając profesjonalistom osiągnięcie nieosiągalnych wcześniej rezultatów.

Dzięki nowo opracowanym atramentom LUCIA PRO II, nowa seria nie tylko podnosi poprzeczkę pod względem jakości, ale także zwiększa odporność na światło, sprawiając, że wydruki zachowują świeżość i intensywność kolorów na dłużej. Optymalizacja gęstości czerni, poszerzona gama kolorów i dodatek krystalicznego wosku do atramentu to tylko niektóre z innowacji, które sprawiają, że każdy wydruk staje się prawdziwym dziełem sztuki.

Te plotery to nie tylko narzędzie, to rewolucja w pracy artystów, fotografów i profesjonalistów z branży graficznej. Automatyzacja obsługi nośników, system wykrywania atramentu, wewnętrzne oświetlenie LED – wszystko to składa się na nowy wymiar wydajności i komfortu pracy. Nowa seria imagePROGRAF PRO to także dbałość o środowisko, co potwierdza redukcja ilości odpadów opakowaniowych o 89,5% oraz ocena „złota” w amerykańskim rejestrze EPEAT w zakresie przyjazności dla środowiska.

Każdy wydruk z nowej serii imagePROGRAF PRO to nie tylko rezultat działania drukarki, lecz przede wszystkim obietnica niezrównanej jakości, trwałości i nieograniczonych możliwości artystycznych. Stanowi on zaproszenie do eksploracji nowych horyzontów w dziedzinie reprodukcji obrazu. ImagePROGRAF PRO to nie tylko drukarka; to zaawansowane narzędzie, które rewolucjonizuje standardy w dziedzinie grafiki, inaugurując nową erę w świecie reprodukcji obrazu.


Poznaj markę: Canon