Plotery dla Profesjonalistów w Świecie Grafiki i Fotografii: Canon imagePROGRAF GP-2600S/4600S/6600S

Canon wprowadza nową serię ploterów imagePROGRAF GP - 7 kolorów, dedykowaną profesjonalnym projektantom graficznym i fotografom, zapewniającą wyjątkową jakość w tworzeniu plakatów najwyższej klasy. Nowoczesny zestaw atramentów pigmentowych LUCIA PRO II rewolucjonizuje proces drukowania, gwarantując nie tylko szybkość, ale także efektywność, co umożliwia błyskawiczne tworzenie plakatów w formacie A0 na niepowlekanym papierze zaledwie w 48 sekund. Seria wyróżnia się również poszerzoną gamą kolorów, obejmującą szerokie pokrycie PANTONE, co zapewnia intensywne, precyzyjnie odwzorowane barwy oraz wydruki o zwiększonej trwałości obrazu.

Plotery dostępne w rozmiarach 24”, 44” i 60” obejmują modele takie jak:

Profesjonalna jakość obrazu stanowi główną cechę wyróżniającą serię imagePROGRAF GP. Żywe, wiernie odwzorowane kolory, w połączeniu ze zwiększoną gęstością czerni, nadają Twoim premium plakatom nowy wymiar głębi. Canon imagePROGRAF GP nie skupia się jedynie na aspekcie kolorystycznym - gwarantuje kompleksową precyzję kolorów, idealne gradacje barw oraz obszerne pokrycie PANTONE.

Nowe tusze wprowadzają znaczne ulepszenia w odporności na zarysowania, a ich pigmenty charakteryzują się niezwykłą trwałością, umożliwiając przechowywanie wydruków przez imponujące 200 lat. Projektując serię imagePROGRAF GP, producent zadbał o zwiększenie produktywności poprzez automatyczne ładowanie nośników, uproszczone ustawienia i obsługę materiałów. Funkcja podwójnej rolki umożliwia obsługę dwóch różnych typów nośników jednocześnie. Nowa funkcja monitorowania głowicy drukującej i automatycznej regulacji wyrównania sprawia, że proces tworzenia arcydzieł staje się prosty i efektywny.

Aspekty środowiskowe również są priorytetem dla serii imagePROGRAF GP. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, seria ta zużywa mniej energii zarówno podczas pracy, jak i w trybie bezczynności, co zostało potwierdzone przyznaniem certyfikatu EPEAT Gold. Minimalizacja użycia styropianu w opakowaniach wpisuje się w troskę o środowisko.

Podsumowując, seria imagePROGRAF GP to nie tylko ploter, to obietnica niezrównanej jakości, trwałości i możliwości artystycznych. To zaproszenie do odkrywania nowych horyzontów w reprodukcji obrazu. Canon ImagePROGRAF GP to nie tylko urządzenie - to narzędzie, które zmienia reguły gry, przynosząc nową erę w grafice.


Poznaj markę: Canon