Technologia HP ColorPRO: Rewolucja w druku atramentowym

Czym dokładnie jest technologia HP ColorPRO i w jaki sposób może pomóc zoptymalizować wydajność druku klienta? To pytanie nurtuje wielu, zwłaszcza tych, którzy dążą do uzyskania doskonałych wyników drukowania kolorowego. Technologia HP ColorPRO ustala nowy standard jakości papieru, zapewniając doskonałość koloru w każdym wydruku.

Papier HP wykorzystujący technologię ColorPRO to więcej niż zwykły nośnik dla atramentów. Specjalne dodatki, zintegrowane z procesem produkcji papieru, oddziałują z zarówno atramentami na bazie barwników, jak i pigmentów. W efekcie uzyskujemy lepszą kontrolę nad zachowaniem atramentu na powierzchni papieru. Barwnik jest unieruchamiany na powierzchni, co pozwala osiągnąć wyższą optyczną gęstość czerni i koloru, kontrolować wzrost punktów, minimalizować rozmazywanie i zmniejszać przebijanie kolorów. Wynikiem są wyraźne linie, ostre detale i grafika o niespotykanym zakresie kolorów.

Papiery HP Universal Bond i HP Bright White z technologią ColorPRO zostały zaprojektowane we współpracy z atramentami HP Designjet i HP Pagewide XL. To połączenie gwarantuje niezawodną jakość i efektowne rezultaty. Co więcej, papiery te zużywają mniej atramentu i dostarczają więcej kolorów niż standardowe papiery bond, co przyczynia się do obniżenia kosztów i wpływu na środowisko.

Zalety technologii HP ColorPRO:

  • Optymalna wydajność: Integracja z atramentami HP i drukarkami HP zapewnia doskonałą jakość wydruku i wydajność.
  • Poprawiona jakość druku: Czysta czern, rozszerzony zakres kolorów, precyzyjny tekst nad kolorem i ostre linie to tylko niektóre z korzyści, jakie oferuje technologia ColorPRO.
  • Efektywność i produktywność: Papiery HP z ColorPRO zużywają mniej atramentu, co przekłada się na większą efektywność i oszczędność kosztów.

Technologia HP ColorPRO to nie tylko kwestia poprawy wyglądu wydruków. To także sposób na zwiększenie efektywności całego procesu drukowania. Od precyzji każdej linii po żywotność kolorów, technologia ColorPRO zmienia zasady gry w profesjonalnym druku.


Poznaj markę: HP