Nowa linia urządzeń atramentowych HP OfficeJet Pro - doskonałe rozwiązanie dla Twojego biura

Firma HP kontynuuje podnoszenie poprzeczki, wprowadzając na rynek najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie druku i skanowania. Nowa linia urządzeń wielofunkcyjnych HP OfficeJet Pro to prawdziwa rewolucja dla miejsc pracy, oferująca niezawodność, wydajność i zaawansowane funkcje, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające potrzeby biznesowe.

HP OfficeJet Pro 8122e
Urządzenie HP OfficeJet Pro 8122e to idealne rozwiązanie dla biur, które potrzebują doskonałej jakości druku i skanowania. Z dwustronnym skanowaniem i szybkością druku do 21 stron na minutę, zapewnia sprawną pracę biura. Niezawodna sieć Wi-Fi® i bezpieczeństwo danych dzięki HP Wolf Pro Security sprawiają, że możesz być spokojny o stabilność i bezpieczeństwo Twojej pracy.

HP OfficeJet Pro 8132e
Urządzenie HP OfficeJet Pro 8132e to zaawansowana atramentowa drukarka kolorowa, idealna dla domowych biur. Zapewnia niezrównaną jakość wydruków oraz łatwość obsługi, dzięki czemu możesz skupić się na swoich zadaniach. Z niezawodną siecią Wi-Fi® i funkcją samonaprawy, możesz być pewny stałego połączenia.

HP OfficeJet Pro 9120b
HP OfficeJet Pro 9120b to profesjonalna kolorowa drukarka atramentowa stworzona z myślą o firmach, które operują w wielu lokalizacjach i przyjęły hybrydowy model pracy. Oferowane przez renomowanego producenta drukarek HP, to urządzenie łączy w sobie najnowszą technologię, umożliwiając zarządzanie wielofunkcyjnym parkiem drukarek. To rozwiązanie, które zrewolucjonizuje pracę w każdej sieci.

HP OfficeJet Pro 9120e
Model HP OfficeJet Pro 9120e to wielofunkcyjne urządzenie atramentowe, które wyróżnia się doskonałą wydajnością i niezawodnością. Z podajnikiem na 250 arkuszy, jest gotowy na obsługę dużych wolumenów druku, minimalizując konieczność częstego uzupełniania papieru. Automatyczny podajnik dokumentów i dwustronne skanowanie sprawiają, że zarządzanie dokumentami staje się szybsze i bardziej wydajne.

HP OfficeJet Pro 9125e
Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9125e stworzone z myślą o efektywności i niezawodności w miejscu pracy. Wyposażony w podajnik na 250 arkuszy, ten model przygotowany jest na obsługę dużych ilości materiałów do druku, zapewniając ciągłość pracy bez konieczności częstego uzupełniania papieru. Szybka drukarka atramentowa pozwala na wydrukowanie do 22 stron na minutę, zapewniając błyskawiczne rezultaty bez straty czasu.

HP OfficeJet Pro 9132e
Urządzenie HP OfficeJet Pro 9132e to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują profesjonalnej jakości druku i efektywności pracy. Z dwoma podajnikami na 250 arkuszy każdy, obsługuje duże ilości materiałów do druku bez konieczności częstego uzupełniania. Automatyczny podajnik dokumentów eliminuje potrzebę oczekiwania, zapewniając szybkie i wydajne dwustronne skanowanie.

Wybierz urządzenie, które najlepiej spełnia Twoje potrzeby, i zainwestuj w profesjonalne rozwiązania drukarskie od firmy HP. Dzięki tym nowym modelom, Twoja praca będzie bardziej wydajna, a drukowanie stanie się czystą przyjemnością.

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: HP