Certyfikat Channel Master 2024: Dowód zaangażowania Brother w rozwój partnerski

Jesteśmy niezmiernie dumni z ogłoszenia, że firma Brother została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Channel Master 2024, przyznanym przez cenioną Redakcję CRN Polska. To wyjątkowe wyróżnienie stanowi dowód na zaangażowanie Brothera w doskonałość kanału sprzedaży oraz troskę o interesy partnerów handlowych.

Certyfikat Channel Master to nie tylko honor dla Brothera, ale także potwierdzenie zgodności strategii sprzedażowej firmy z Kodeksem Dobrych Praktyk Partnerskich Branży IT. Cała procedura certyfikacji oraz weryfikacji została przeprowadzona we współpracy z doświadczonymi integratorami IT, co nadaje temu wyróżnieniu prestiżu i wiarygodności.

Otrzymanie tego prestiżowego certyfikatu jest zaszczytem dla Brothera i stanowi potwierdzenie najwyższych standardów jakości obsługi oraz zaangażowania w rozwój ekosystemu partnerskiego. To również dowód uznania ciężkiej pracy i konsekwentnego dążenia do doskonałości w relacjach z partnerami biznesowymi.

Fakt, że tylko 15 producentów otrzymało Certyfikat Channel Master 2024, dodatkowo podkreśla rangę tego wyróżnienia oraz zaangażowanie Brothera w doskonałość w branży IT. Firma Brother zobowiązuje się do kontynuowania misji zapewniania najwyższej jakości usług i produktów dla partnerów handlowych oraz do dalszego rozwoju ekosystemu partnerskiego.


Poznaj markę: Brother