Ważna Aktualizacja Oprogramowania Calibrite PROFILER

Drodzy Klienci,
Chcielibyśmy poinformować o niedawnych ważnych aktualizacjach oprogramowania Calibrite PROFILER. Wszystkim obecnym użytkownikom zalecamy niezwłoczne zaktualizowanie swojej wersji oprogramowania, aby skorzystać z najnowszych usprawnień.

Kluczowe Usprawnienia Aktualizacji

  • Ulepszony Silnik Kolorów: Nowa wersja zawiera zaawansowane usprawnienia silnika kolorów, co znacząco poprawia jakość i dokładność kalibracji.
  • Poprawiona Komunikacja z Silnikiem Kolorów: Aktualizacja wprowadza poprawki zwiększające niezawodność i stabilność komunikacji między oprogramowaniem a silnikiem kolorów.
  • Wsparcie dla Ultra-Panoramicznych Wyświetlaczy: Nowa wersja oprogramowania obsługuje teraz ultra-panoramiczne wyświetlacze, co jest kluczowe dla użytkowników korzystających z najnowocześniejszych monitorów.

Łatwa i Bezpłatna Aktualizacja
Aktualizacja do wersji Calibrite PROFILER v1.3.2 jest szybka, prosta i bezpłatna. Aby ją pobrać, prosimy odwiedzić stronę pobierania oprogramowania Calibrite.

Pilna Informacja dla Klientów
Każdy klient, który zgłosi problemy z obecną wersją oprogramowania Calibrite PROFILER, powinien niezwłocznie pobrać i zainstalować wersję v1.3.2. Wsparcie techniczne jest dostępne dla klientów, którzy już zaktualizowali oprogramowanie i mają dodatkowe pytania lub problemy.

Dalsze Udoskonalenia
Zespół Rozwoju Oprogramowania Calibrite nieustannie pracuje nad udoskonaleniem funkcji i użyteczności oprogramowania. Celem jest zapewnienie kompatybilności z najnowszą technologią monitorów oraz najnowszymi systemami operacyjnymi Windows i Mac. W dynamicznie zmieniającym się rynku technologicznym, zespół Calibrite stara się być liderem w integracji nowości technologicznych.

Ważna Uwaga
Urządzenia takie jak ColorMunki Photo, i1Studio oraz Calibrite ColorChecker Studio nie są jeszcze kompatybilne z oprogramowaniem Calibrite PROFILER. Nadal praca trwa nad modułem profilowania drukarki, który będzie działał z tymi urządzeniami.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące aktualizacji oprogramowania, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym:

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: X-Rite