Druk A3 dzięki urządzeniom wielofunkcyjnym Brother

Drukowanie w formacie A3 staje się coraz bardziej popularne zarówno w biurach, jak i w domach. Dzięki większej powierzchni roboczej, druk A3 oferuje więcej przestrzeni do prezentacji danych, projektów graficznych oraz wszelkiego rodzaju dokumentów wymagających większej skali. W dzisiejszym wpisie na blogu przyjrzymy się trzem urządzeniom wielofunkcyjnym od firmy Brother, które doskonale radzą sobie z drukiem A3: Brother MFC-J2340DW, Brother MFC-J3540DW i Brother MFC-J3940DW.

Brother MFC-J2340DW to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie w formacie A3. Ten model jest idealnym rozwiązaniem dla małych biur i użytkowników domowych, którzy potrzebują wszechstronności i wydajności.

  • Wysoka jakość druku: Rozdzielczość do 1200 x 4800 dpi zapewnia wyraźne i szczegółowe wydruki.
  • Szybkość: Drukowanie z prędkością do 28 stron na minutę (w czerni/w kolorze) pozwala na szybkie wykonywanie zadań.
  • Łączność: Wbudowane Wi-Fi, możliwość drukowania z urządzeń mobilnych oraz złącze USB zapewniają elastyczność i łatwość użytkowania.

Brother MFC-J3540DW to bardziej zaawansowane urządzenie, które oferuje dodatkowe funkcje i lepszą wydajność. Jest to idealne rozwiązanie dla średnich biur, które potrzebują niezawodnego urządzenia do druku A3.

  • Duplex: Automatyczne drukowanie dwustronne oszczędza papier i czas.
  • Podajnik dokumentów: Automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy ułatwia skanowanie i kopiowanie większej liczby dokumentów.
  • Duża pojemność papieru: Taca na papier o pojemności do 250 arkuszy minimalizują potrzebę częstego uzupełniania papieru.

Brother MFC-J3940DW to najbardziej zaawansowane urządzenie z tej serii, przeznaczone dla większych biur, które potrzebują najwyższej jakości druku i dodatkowych funkcji.

  • Rozszerzona łączność: Obsługuje Wi-Fi Direct, Ethernet oraz NFC, co zapewnia jeszcze większą elastyczność w zakresie połączeń.
  • Zaawansowane funkcje skanowania: Opcje skanowania do chmury, e-maila, OCR i inne, sprawiają, że zarządzanie dokumentami staje się prostsze.
  • Wydajność: Wyższa szybkość drukowania (do 28 stron na minutę) oraz wyższa rozdzielczość druku gwarantują profesjonalne rezultaty.

Drukowanie w formacie A3 ma wiele zalet, które mogą znacząco poprawić efektywność pracy w biurze lub w domu. Większy format papieru pozwala na lepszą prezentację projektów, bardziej czytelne diagramy i wykresy oraz możliwość drukowania plakatów i większych materiałów marketingowych. Dla grafików i projektantów, A3 daje więcej przestrzeni do kreatywnego wyrażania się, a dla firm – możliwość wyróżnienia się dzięki bardziej imponującym wydrukom.

Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-J2340DW, Brother MFC-J3540DW i Brother MFC-J3940DW oferują różne poziomy zaawansowania, dostosowane do różnych potrzeb użytkowników. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małe biuro, średniej wielkości firmę, czy potrzebujesz zaawansowanego urządzenia do dużej organizacji, Brother ma rozwiązanie, które sprosta Twoim wymaganiom. Dzięki możliwości druku A3, te urządzenia pozwalają na osiągnięcie nowego poziomu produktywności i kreatywności.


Poznaj markę: Brother