Brother liderem technologii druku laserowego: Prestiżowa nagroda IT Champion

Brother, renomowana japońska firma znana z zaawansowanych technologii druku, została w tym roku uhonorowana prestiżową nagrodą IT Champion w kategorii „Drukarki laserowe”. Coroczna gala IT Champions, organizowana przez magazyn IT Reseller, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży IT.

Tegoroczna edycja, która odbyła się w luksusowym hotelu Raffles Europejski, zgromadziła przedstawicieli czołowych firm technologicznych. W eleganckiej scenerii uczestnicy mieli okazję wymienić się doświadczeniami oraz wizjami przyszłości. Gala IT Champions to nie tylko wręczenie prestiżowych nagród, ale również doskonała platforma do dyskusji na temat najnowszych trendów i wyzwań w branży IT. Podczas wydarzenia odbyła się debata liderów, na której omawiano rozwój sztucznej inteligencji oraz wpływ nowych regulacji prawnych, takich jak KSC i NIS2, na sektor IT.

Brother, dzięki swoim zaawansowanym technologiom druku laserowego, utrzymuje się w czołówce rynku i jest szeroko ceniony za urządzenia o niskim koszcie eksploatacji. Jak podkreślił Piotr Baca, Country Manager Polska/Ukraina oraz Dyrektor Brother CEE: „Mamy to szczęście, że otrzymaliśmy nagrodę IT Champion czwarty rok z rzędu, tym razem za druk laserowy - bardzo ważną kategorię. Rok 2023 to był okres, w którym mieliśmy rekordową sprzedaż w Polsce, również rekordowe zyski. Dlatego tym bardziej zwieńczenie w postaci tej statuetki jest dla nas bardzo ważne.

Piotr Baca dodał, że ta nagroda jest dowodem na skuteczność strategii Brother na polskim rynku. „Ta statuetka kolejny rok z rzędu jest dowodem na to, że nasza polityka na polskim rynku, strategia rozwoju długofalowego, stabilna współpraca z partnerami handlowymi oraz docieranie do klienta końcowego są jak najbardziej na odpowiednim poziomie. Powiem więcej, są to działania, które doprowadziły do tego, że kolejny rok z rzędu uzyskaliśmy to wyróżnienie.


Poznaj markę: Brother