HP DeskJet Ink Advantage - Łatwe drukowanie z urządzeń mobilnych.

 

Poznaj rodzinę produktów HP DeskJet Ink Advantage

Dzięki drukarkom HP DeskJet Ink Advantage możesz cieszyć się wysoką jakością wydruków w przystępnej cenie. Wybierz produkt z bogatej oferty, który pasuje do Twoich potrzeb zarówno domowych jak i biurowych.

 

Zwykłe drukowanie   Jakość fotograficzna, drukowanie mobilne   Zwiększona produktywność
         
Zwykłe drukowanie   Jakość fotograficzna, drukowanie mobilne   Zwiększona produktywność
         
Ciesz się możliwością drukowania w domu w przystępnej cenie, korzystając z niezawodności i jakości z jakich słynie firma HP.   Zdjęcia i dokumenty w wysokiej jakości możesz drukować bezprzewodowo lub z urządzenia przenośnego.   Zwiększ produktywność, korzystając z funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania, a także łatwego drukowania bezprzewodowego oraz mobilnego.
         
https://www.centrumpapieru.pl/produkt,drukarka-hp-deskjet-ink-advantage-1115,11684.html   https://www.centrumpapieru.pl/produkt,drukarka-hp-deskjet-ink-advantage-1115,11684.html   https://www.centrumpapieru.pl/produkt,drukarka-hp-deskjet-ink-advantage-1115,11684.html

 


 

Rodzina produktów HP DeskJet Ink Advantage – zalety

 

Drukowanie przystępne cenowo   Wiele dostępnych funkcji  
Drukowanie przystępne cenowo   Wiele dostępnych funkcji   Drukowanie mobilne
         
Dzięki niedrogim, oryginalnym wkładom atramentowym HP możesz zaoszczędzić na kosztach wydruku.   Niezależnie od tego, czy chcesz drukować, kopiować, skanować czy przefaksować dokument, Twoja drukarka ma wszystko, czego potrzebujesz.   Możesz drukować bezprzewodowo, korzystając ze smartfonu, tabletu lub komputera1, i skanować bezpośrednio do urządzenia przenośnego w celu łatwego udostępniania2.
         
Najwyższej jakości wydruki kolorowe   Niewielka konstrukcja   Drukowanie fotografii bez marginesów.
Najwyższej jakości wydruki kolorowe   Niewielka konstrukcja   Drukowanie fotografii bez marginesów.
         
Najwyższej jakości wydruki kolorowe, które przetrwają całe dekady bez płowienia czy rozmazania - nawet w przypadku rozlania płynu lub użycia markera.   Wykorzystaj jak najlepiej wolne miejsce - niewielkie urządzenie wielofunkcyjne zmieści się tam, gdzie jest potrzebne.   Drukuj z łatwością fotografie bez marginesów w jakości profesjonalnego studia oraz super wyraźne dokumenty.

 

 


HP logo

 

Zadzwoń     12 411 94 96
         
Napisz emaila     kontakt@CentrumPapieru.pl
         
Zamów online     www.CentrumPapieru.pl

 

 

 


1 W urządzeniu przenośnym należy włączyć komunikację bezprzewodową. Drukarka i urządzenie przenośne muszą być połączone z tą samą lokalną siecią bezprzewodową lub za pośrednictwem bezpośredniego połączenia bezprzewodowego. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunków otoczenia i odległości od punktu dostępowego. Obsługa sieci bezprzewodowej wyłącznie z routerami 2,4 GHz.

2 Funkcja może wymagać sterownika lub aplikacji, które są dostępne do pobrania na stronie hpconnected.com.

 


Poznaj markę: HP