Zwiększ wydajność drukowania z Epson - wymień laser na atrament już teraz i zyskaj rabat 20%

Z przyjemnością przekazujemy ważną informację dla naszych klientów! Od 1 sierpnia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku firma Epson uruchamia wyjątkową promocję "Trade In". Teraz masz okazję wymienić swoją dotychczasową drukarkę laserową na nową, zaawansowaną drukarkę atramentową z rabatem 20%.

Promocja "Trade In" daje Ci unikalną szansę na ulepszenie swojego miejsca pracy lub domowego biura, umożliwiając Ci skorzystanie z najnowocześniejszej technologii drukowania, którą oferuje Epson. Nowe drukarki atramentowe tej marki zapewniają wydruki najwyższej jakości, przy zachowaniu oszczędności w zużyciu materiałów eksploatacyjnych.

Lista produktów promocyjnych:

Być może zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Odpowiedź jest prosta - nowe drukarki atramentowe Epson pozwalają na osiągnięcie znakomitych rezultatów w szybkim czasie, zarówno w pracy biurowej, jak i przy wydruku zdjęć czy dokumentów domowego użytku. Dodatkowo, dzięki temu programowi wymiany, możesz pozbyć się swojej starej drukarki laserowej w sposób ekologiczny, przyczyniając się do ochrony środowiska.

Nie przegap tej doskonałej okazji! Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia klienta, aby dowiedzieć się więcej na temat tej promocji i znaleźć odpowiedni model drukarki atramentowej, który spełni Twoje potrzeby.

tel.:  12 411 94 96
Mailkontakt@CentrumPapieru.pl
Webwww.CentrumPapieru.pl


Poznaj markę: Epson